ZľavaDňa

logo_zlava_dna (1)

ZlavaDna.sk je projekt portálov Obedovat.sk, Relaxovat.sk, Nakupovat.sk, UbytovatSa.sk a KamNaPIVO.sk. ZlavaDna.sk ponúka každý deň neuveriteľne výhodné ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou od 50 – 95 % do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody, víkendové pobyty v penziónoch alebo hoteloch, ….

Ponuka je vždy časovo limitovaná (jeden až niekoľko dní) a môže sa vypredať, preto netreba váhať.

Ako si kúpiť Zľavu Dňa

 1. Pozrite si dnešnú zľavu
  Ak vás Zľava dňa osloví a chcete ju využiť, stačí kliknúť na KÚPIŤ.
 2. Objednávka
  • vyplníte počet kupónov, ktorý chcete kúpiť
  • zadáte e-mailovú adresu, na ktorú Vám kupón pošleme
  • zvolíte spôsob platby
 3. Platba
  Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje a okamžite po zrealizovaní platby Vám pošleme na zvolený e-mail kupón:

  • Platba cez Váš internet banking
   Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na stránku banky, kde sa prihlásite do internet bankingu, zrealizujete Vašu platbu a pri návrate späť na našu stránku obratom od nás dostanete kupón. Aktuálne podporujeme platbu cez internet banking od nasledovných bánk: Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, ČSOB, UniCredit banka, Volksbank, Poštová banka a OTP banka.
  • Platba cez platobnú kartu
   Zľavu môžete zaplatiť bežnou debetnou kartou(VISA, VISA Elektron, MasterCard, Maestro) alebo kreditnou kartou. Kupón Vám zašleme okamžite po úhrade. Pri platbe kartou Vaše údaje zadávate priamo v zabezpečenej platobnej bráne Tatrabanky – portálu CardPay a my s Vašimi údajmi vôbec neprichádzame do kontaktu.
 4. Kupón
  Kupón Vám posielame na Váš e-mail okamžite po jeho úhrade, zároveň si ho hocikedy môžete znova stiahnuť z Vášho konta. Na kupóne sa nachádzajú všetky inštrukcie ako ho použiť (napr. odkedy a dokedy je kupón platný, či je nutná rezervácia a podobne). Hocikedy počas doby platnosti kupónu sa môžete rozhodnúť Váš kupón niekomu darovať. Stačí sa prihlásiť do Vášho konta, kliknúť na darovať kupón a nastaviť meno obdarovaného.
 5. Použite Váš kupón
  Vytlačený kupón prineste do zariadenia, kde si chcete zľavu uplatniť. Každý kupón obsahuje unikátne číslo a môže byť použitý iba raz, preto ho nikomu nedávajte. Následne si už stačí iba užívať vašu Zľavu Dňa a sledovať ďalšie skvelé akcie.